Compagnie de bus Shpejtimi.net. Name: E-mail: Message: Send. View more . VllesaPagesa dhe Barileva Turist nënshkruajn marrëveshje bashkëpunimi VllesaPagesa dhe Barileva Turist kanë nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi për shitjen e biletave në linjat Kosovë-Gjermani dhe anasjelltas. 01.09.2009 deri me 28.02.2010. E-mail . Të dhënat e kontaktit +377 44 345 300; +49 173 543 543 9 naser.januzi@hotmail.com. View the profiles of people named Barileva Turist. Please enable Cookies and reload the page. Rezervo : +38338606333, +38344162498, +38349671111 (Whatsapp) Mehr ansehen Intertours mbanë linjën e rregullt Zvicerr - Kosovë - Zvicerr. Il y a 13 façons d’aller de Kosovo à France en voiture, avion, train, bus ou train. Barileva turist Priština Mbresat. 30 K J’aime. BILETA AUTOBUZI, BILETA AVIONI, BILETA TRAGETI, PAKETA TURISTIKE SHOQERUAR ME OFERTA SPECIALE, ETJ. dès 50,00* EUR ... busradar.fr: le comparateur de bus en France et en Europe. Your IP: 51.159.21.239 Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. You may need to download version 2.0 now from the Chrome Web Store. 21K likes. Agjencia turistike: 'Barileva Turist' Menaxhere e punëve administrative nga dt. barileva-turist@hotmail.com info@barilevaturist.com. Trajnime dhe kurse: Akademia e Drejtësisë në Turqi: trajnimi “Krimi i Organizuar dhe Terrorizmi” Dt. 0211-550 445 920 Tel. Deshironi të udhëtoni në vende të ndryshme të evropes, ateherë edhe për këtë gjë kemi nje zgjidhje shumë të mirë dhe lirë per ju.Në bashkëpunim me kompaninë tash shume të njohur, Flixbus, mundë të udhëtoni në çdo cep të evropes, me autobusë modern dhe çmime të uleta.Bleni online bileta autobusi duke filluar edhe nga 5 Euro. Tani biletat mund ti rezervoni në degët e VllesaPagesa në të gjitha qytetet e Kosovës. Comments and reviews of the passengers. NEWNESS - NEWNESS - NEWNESS - NEWNESS . Mimoza93 - Bus Agency, Preshevë. 35K likes. Ces cookies proviennent de services d'analyse tiers et sont à l'usage exclusif du propriétaire du site web. Siguria dhe komoditeti ju shoqëron me ne Çdo natë, linja e rregullt Prishtinë - Ulçin - Prishtinë. Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. 2014. Mimoza93 - Agjencioni Turistik Selami Halaci 17523 Presheve : +381 (0) 17 668 700 Barileva Turist Eurolines Kosova, Düsseldorf. 30 K J’aime. *Qendra Multimedia, Pristina, and Tirana Art Lab – Center for Contemporary Art, Tirana, are pleased to announce a *Call for Entries *to attend the upcoming graphic novel workshop in Pristina, Kosovo, from: *May 5 – May 11, 2012*. Category Travel & Events; Show more Show less. Sélectionnez une option ci-dessous pour visualiser l’itinéraire étape par étape et comparer le prix des billets et les temps de trajet sur votre calculateur d’itinéraire Rome2rio. Barileva Turist Eurolines Kosova, Düsseldorf. The first one belong to Albatros Pristina company and arrives in Pristina at 03:40 and the second one belongs to Barileva Turist company and arrives in Pristina at 05:00. kujd. Connexion. Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property. If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware. Barileva Turist. Barileva Turist Eurolines Kosova is international traveling company , known in many countries of Europe ,we organise many types of trips DYNAMIK -LINES- TRAVEL, AGJENSI UDHETIMI & TURISTIKE ME OFERTA ME TE MIRA NE TREG. Barileva Turist Eurolines Kosova is international traveling company , known in many countries of Europe ,we organise many types of trips Barileva Turist Kosovë-Prishtinë, Rr. kompani e specializuar për udhëtime. D E E J A Y G I M I - O Finest Albanian Sound R E S I D E N T D E E J A Y We Love Albania Stuttgart Ejona Event Hamburg B O O K N O W ! Join Facebook to connect with Barileva Turist and others you may know. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit. dès 50,00* EUR dès 22h 30min. VllesaPagesa dhe Barileva Turist kanë nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi për shitjen e biletave në linjat Kosovë-Gjermani dhe anasjelltas. 2K likes. Compagnie de bus Barileva Turist. Kosovë-Prishtinë, Rr. Kthimi i azilkërkuesve nga Gjermania - Prishtinë - 17 shkurt 2015 Barileva Turist. Permalink to this post. Vlerësimi: Gabriella . Our location . +381 38 606 333 Fax: +381 38 243 582 Mob. Barileva Turist Eurolines Kosova is international traveling company , known in many countries of Europe ,we organise many types of trips Barileva Turist Kosovë-Prishtinë, Rr. Përshkrimi * OPEN CALL: PRISTINA * * *GRAPHIC, NOVEL. 0211-550 445 90 Fax. Për informacione më specifike ju lutemi na kontaktoni përmes faqes tonë kontaktuese VllesaPagesa dhe Barileva Turist kanë nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi për shitjen e biletave në linjat Kosovë-Gjermani dhe anasjelltas. UÇK Tel. Reisebüros in Nordrhein-Westfalen als Liste mit Kontaktdaten, Telefonnummer, Adresse und E-Mail. 5,113 個讚好. Barileva Turist Sh.p.k. Barileva Turist Eurolines Kosova, Düsseldorf, Germany. Copy and paste the url below to share the link. Performance & security by Cloudflare, Please complete the security check to access. Another way to prevent getting this page in the future is to use Privacy Pass. • 2. bryns. VllesaPagesa dhe Barileva Turist nënshkruajn marrëveshje bashkëpunimi VllesaPagesa dhe Barileva Turist kanë nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi për shitjen e biletave në linjat Kosovë-Gjermani dhe anasjelltas. Të gjitha të drejtat e rezervuara nga Barileva Turist © 2020 Disa pjesë nga funksionet dhe eksperienca janë të mbrojtura sipas ligjit 04/L-065 neni 149. mbanë linjat e rregullta nga Kosova për në Gjermani dhe anasjelltas përmes shteteve Serbi, Hungari dhe Austris. Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube. Më poshtë kemi prezantuar listën e relacioneve përmes të cilave ju mund të bëni edhe rezervimin online të biletave Tourist Barileva holds regular lines from Kosovo to Germany and vice versa through the states Serbia , Hungary and Austria . Below we present the list of relations through which you can make the online booking of tickets. dhe mund të jenë të mbrojtura. Barileva turist, Düsseldorf, Germany. ou UÇK Tel. Tourist Barileva was formed in 1991 in Pristina . Tani biletat mund ti rezervoni në degët e VllesaPagesa në të gjitha qytetet e Kosovës. +377 44 162 498 Gjermani - 40210 Dusseldorf Worringer Platz 15 Tel. France . If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices. Barileva Turist . 1.6K likes. Find company research, competitor information, contact details & financial data for Barileva Turist GmbH of Düsseldorf, Nordrhein-Westfalen. Barileva Turist Eurolines Kosova, Düsseldorf, Germany. Voir plus de contenu de Barileva Turist Eurolines Kosova sur Facebook. Materialet e publikuara janë pronë e Barileva Turist Sh.p.k. 03.01. Cloudflare Ray ID: 60dbc00a7a9beda3 Up next Materials published are the property of Barileva … Tani biletat mund ti rezervoni në degët e VllesaPagesa në të gjitha qytetet e Kosovës. Konfirmimi i biletës me kthim. 130 likes. Informacionet e paraqitura në faqe lidhur me duhet patjetër të konfimohen edhe nga zyret tona. Adresa Rr. +381 38 606 333 Fax: +381 38 243 582 Mob. * *SKETCHING W. G. SEBALD IN PRISTINA* * On the occasion of the project *GRAPHIC, NOVEL. 14-16 Prill 2014 5.0/5.0 1 mbresa/t. Gefällt 35.608 Mal. The information presented on the page must be confirmed from our offices . DJ Gimi-O, Köln, Deutschland. Comments and reviews of the passengers. Barileva Turist Eurolines Kosova, Düsseldorf. Get the latest business insights from Dun & Bradstreet. All bus carriers on one place with bus lines and timetables, photos, contact informations and buses. Report. Nisjet organizohen nga: Geneva Lausanne Bern St. Gallen Zurich Luzern Bellinzone Freiburg Basel Olten Will Linja I. Nisjet organizohen nga: Orari i nisjes UÇK Gjermani - 40210 Dusseldorf Worringer Platz 15 Düsseldorf, Germany kujd. Tani biletat mund ti rezervoni në degët e VllesaPagesa në të gjitha qytetet e Kosovës. Mon, 30 Sep 2013 05:50:51 +0000. Statistiques Ces cookies collectent des informations sur la manière dont les utilisateurs utilisent notre site web, telles que les pages qu'ils ont visitées et les liens sur lesquels ils ont cliqué. Barileva Turist Eurolines Kosova, Düsseldorf, Germany. 34 K J’aime. Since that time, we offer our passengers quality services in the field of travel . 14K likes. Online form . 0211-550 445 920 Tel. About us . ONLINE. UÇK (Afer Raiffeisen Bank) QytetiPrishtinë Compagnie de bus eurolines.ch. Jemi kompani e specializuar që ofrojmë shërbime cilësor në transportin rrugor të pasagjerëve me autobusa modern në shumë vende evropiane Barileva Tourist company is specializing in tours . Nisjet nga Zvicra realizohen: 05.012021 (e marte) 08.01.2021 (e premte) 12.01.2021 (e marte) 15.01.2021 (e premte) etj. Barileva Turist Sh.p.k. Cargo & Freight Company. Kompania Turistike "Dardani", Suharekë. dès 50,00* EUR dès 22h 30min. Loading... Autoplay When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next. Komuna e Prishtinës: Zyrtare e lartë ne zyrën e përfaqësimeve nga dt.01.08.2012 deri me dt. • Shijoni ... bregdetin e bukur, ndjehuni rehat me ne. Barileva Turist Eurolines Kosova is international traveling company , known in many countries of Europe ,we organise many types of trips Tel: +33 184 880 561. 0211-550 445 90 Fax. +377 44 162 498 Gjermani - 40210 Dusseldorf Worringer Platz 15 Tel. All bus carriers on one place with bus lines and timetables, photos, contact informations and buses. Barileva Turist Eurolines Kosova is international traveling company , known in many countries of Europe ,we organise many types of trips